APIE MUS

 


Sveiki atvykę į Meridiano Akademiją.

 

Mes teikiame aukštos kokybės anglų kalbos mokymo(-si) kursus, kurie yra ypatingai orientuoti į jaunuosius moksleivius.

 

,,Meridiano Akademijoje’’ mokoma ne tik anglų kalbos pagrindų. Mokytojai, atvykę tiek iš visos Lietuvos, tiek iš užsienio, stengiasi savo mokiniams kartu su anglų kalbos žiniomis perteikti ir visą savo turimą patirtį, tokiu būdu kurdami grįžtamąjį ryšį bendruomenėje. Mūsų mokiniai akademiją palieka kaip dvikalbės asmenybės, turinčios tvirtą anglų kalbos žinių bagažą, stiprią socialinę vertę, būna atradę daugiau pasitikėjimo savimi bei išugdę savimonę.

 

„Meridiano Akademija“, įkurta 2015m. Vilniuje, turi novatorišką ir visiškai naujai įrengtą kalbų laboratoriją, kurioje yra išmaniosios lentos, nešiojamieji kompiuteriai.

Mus domina tiek kalbų, tiek šiuolaikinių technologijų galimybės, o šių dviejų niuansų tarpusavio derinimas suteikia mums puikią galimybę teikti geriausius anglų kalbos mokymus, kurie kartu gali būti ir įdomūs, ir smagūs. Mūsų tikslas yra padėti kiekvienam mokiniui atrasti savo potencialą asmeniniame tobulėjime. Mūsų akademinė programa skatina susidomėjimą, entuziazmą bei naujus pasiekimus kalbų žinojime.