METODIKA

Jūsų anglų kalbos kelionė ,,Meridiano akademijoje’’     

„Meridiano Akademijoje“ mes naudojame ,,Kembridžo‘‘ ( „Cambridge“) kalbų švietimo programas tam, kad mūsų mokiniai būtų mokomi pagal aukščiausius standartus.

Kembridžo kvalifikacijos yra pagrįstos efektyvaus mokymo ir mokymosi tyrimais. Mes motyvuojame savo mokinius mokytis anglų kalbos, kuriant praktinius įgūdžius realiam gyvenimui.

Taip žingsnis po žingsnio stengiames padėti besimokantiesiems tobulinti savo kalbėjimo, rašymo, skaitymo ir klausymo įgūdžius. Svarbu, jog pabaigę kursus, mokiniai turi galimybę pasirinkti baigiamąjį egzaminą pagal Bendrą Europos Kalbų Pagrindų sistemą (CEFR).

Mūsų metodologija

Anglų kalbos kursus veda patyrę ir kvalifikuoti mokytojai. Pamokos vyksta nedidelėse grupėse, kur mokymąsis yra orientuotas į mokytojo ir studentų tarpusavio sąveiką. Kursuose ugdomi ir tobulinami mokinių rašymo, skaitymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžiai, įtraukiant gramatikos žinias, tarimo, žodyno subtilybes.

Pamokų metu stengiamasi įtraukti kuo daugiau skirtingų kalbėjimo galimybių, situacijų. Tokiu būdu vengiame „vienos krypties“ pamokos stiliaus. Ieškome įvairovės. ,,Meridiano Akademija‘‘ padeda mokiniams mokytis anglų kalbos, į mokymo(-si) programą įtraukiant asmeniškai jiems rūpimas, aktualias temas.

Taip siekiame sukurti skatinančią, motyvuojančią mokymo programą bei aplinką, kuri atskleistų vaikų kūrybiškumą ir leistų visapusiškai jiems išreikšti save. Kartu su knygomis, kaip mokymosi medžiagą, mes naudojame vaizdo įrašus, dainas, internetines svetaines ir kompiuterinius žaidimus, padedančius geriau suprasti anglų kalbos formatus, žanrus ir stilius, su kuriais visi susiduriame šiuolaikiniame pasaulyje.